Göfast Gruppen

Ulf Stenholm
VD
0708-652510
ulf@gofastgruppen.se
Dan Seger
Projektledare
Bygg, VVS
0708-652525
dan@gofastgruppen.se
Tommy Brunnegård
Projektledare
Bygg, VVS
0708-652511
tommy@gofastgruppen.se
Magnus Ryd
Projektledare
Bygg, el
0708-652506
magnus@gofastgruppen.se
Magnus Douglasson
Projektledare
Bygg, VVS
0708-652505
magnus.douglasson@gofastgruppen.se
Carina Montheli Stenholm
Marknadsansvarig
0708-652520
carina@gofastgruppen.se
Lotta Wosse
Ekonomiansvarig
0708-652508
lotta@gofastgruppen.se
Markus Kölborg
Administration
0708-652504
markus@gofastgruppen.se
Stina Kron
Administration
0708-652503
stina.kron@gofastgruppen.se
Lena Swedner
Administratör
0708-652507
lena.swedner@gofastgruppen.se

Kontakt


Tveka inte att höra av dig! Vare sig om det gäller en offert på ett jobb eller om du har en kompetens som kan stärka vårt team ytterligare.

Göfast Gruppen AB
Ringögatan 15
417 07 Göteborg

Telefon 031-65 25 00
Fax 031-65 25 01
kontakt@gofastgruppen.se

Krister
Brattgård
Snickeri